O nas

Jak wiadomo na świecie każdy zna się na sporcie. Wielu samozwańczo określa się jako znawców w wielu dyscyplinach sportowych. Ogląda nałogowo mnóstwo meczów, zna wszystkie informacje o zespołach i zawodnikach. Pewność ta prędzej czy później ukierunkuję myślenie na to, że skoro tak dobrze się na tym znam to czemu nie miałbym dobrze wytypować wyniku meczu? To musi być proste!

Niestety - nic bardziej mylnego. Zakłady bukmacherskie – bo o tym będzie mowa w tym artykule - to nie tylko wiedza o sporcie, ale przede wszystkim doświadczenie i umiejętność oszacowania prawdopodobieństwa wystąpienia danego zdarzenia lepiej niż bukmacher. To właśnie z bukmacherem zawieramy zakład na warunkach jakie on ustala (kursy). Jeśli uważamy, że owe warunki są dla nas korzystne (tzw. valuebet) to warto wejść w taki zakład – w innym wypadku, nawet mimo dużego przekonania co do końcowego rezultatu meczu, warto dwa razy zastanowić się nad zawarciem takiego zakładu. Prócz wiedzy o sporcie przydaje się więc umiejętność analitycznego myślenia, cierpliwość (bukmacherka to maraton, nie sprint) oraz odpowiednie zarządzanie budżetem. Jest to zbiór cech, w których sama wiedza o sporcie nie gwarantuje sukcesu. Dlatego tak mała ilość graczy może pochwalić się zyskiem w długim okresie.

Omnibet to firma działająca od sierpnia 2013 zarówno na rynku polskim jak i zagranicą, która współpracuje z najlepszymi fachowcami zajmującymi się typowaniem wydarzeń sportowych. Wszyscy Eksperci przed nawiązaniem współpracy są weryfikowani pod kątem posiadanych umiejętności – nie każdy bowiem posiada odpowiednie cechy i atrybuty aby podołać temu zadaniu. Dostęp do ich typów, będących rezultatem żmudnych analiz, sporej wiedzy i doświadczenia, jest płatny – klient wykupując abonament u danego Eksperta ma wgląd do wszystkich jego typów (w tym również typów live). Ceny abonamentów w stosunku do zysków osiąganych przez Ekspertów nie są wygórowane, a zakup takiego pakietu może przynieść wymierne korzyści finansowe.

Prócz rejestracji na stronie Omnibet, gdzie klient ma dostęp do typów, trzeba także posiadać konta u bukmacherów, bo to oni oferują zakłady na zdarzenia sportowe. Eksperci wyszukują najbardziej opłacalne typy i zamieszczają je na swoim profilu w Omnibet. W momencie dodania typu na stronie przez Eksperta, klient otrzymuje powiadomienie email oraz SMS, co eliminuje ryzyko przeoczenia typu. Wystarczy mieć telefon przy sobie i można swobodnie korzystać z usługi.

Ile można zarobić? Jak w każdej inwestycji, jest to zależne od wielu czynników. Najlepsi Eksperci na stronie Omnibet osiągają zwrot w długim terminie na poziomie 10-20%, co przy kilkuprocentowych lokatach bankowych jest wynikiem przykuwającym uwagę i zachęcającym do inwestycji. Dostęp do ich typów to ciekawa propozycja dla tych, którzy traktują zakłady bukmacherskie nie tylko jako rozrywkę, ale także dodatkowe źródło gotówki. Aby jednak móc czerpać zyski z takiej działalności, należy zastąpić emocje chłodną kalkulacją, podpartą sportową wiedzą. Wiedzą często niedostępną dla przeciętnego gracza. Nie każdy może to osiągnąć, nie każdy ma czas aby tym się zajmować – dlatego oferta portalu Omnibet proponuje interesujące rozwiązanie wszystkim tym, którzy nie mają czasu zajmować się szczegółową analizą zdarzeń sportowych, pozostawiając swoim klientom to, co najlepsze w sporcie – emocje i radość wygranej.

 • OMNIBET
 • 21 Jefford House, Copplestone Drive
 • EX4 4NG EXETER
 • United Kingdom
 • Phone number: +447871646367
 • Poradnik  Współpraca

  Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Expertów zapraszamy do działu "Jak zostać expertem?" W przypadku spełniania wszystkich warunków prosimy o kontakt na podany adres e-mail.

  Wszystkie propozycje reklamowe (m.in. reklama na stronie, mailing do zarejestrowanych użytkowników) oraz pozostałe oferty współracy proszę kierować na biuro@omnibet.pl

  Jak zostać Expertem?

  1. Akademia ma na celu zweryfikowanie umiejętności potencjalnych Expertów.
  2. Dołączenie do Akademii możliwe jest po uprzednim zgłoszeniu się na do nas i odpowiedzi na kilka pytań (mile widziana potwierdzona historia typów).
  3. Minimalny okres typowania w Akademii to 4 miesiące (zależnie od posiadanej historii typów).
  4. O przeniesienu typera do Expertów lub zakończeniu współpracy decydują właściciele serwsiu Omnibet.
  5. Uczestnicy Akademii nie sprzedają abonamentów.
  6. Aktywne typy członków Akademii widoczne są tylko i wyłącznie dla Expertów oraz klientów, którzy mają aktywne abonamenty.
  7. W przypadku chęci otrzymywania powiadomień SMS oraz email od typerów z Akademii należy zgłosić się do nas meilowo.
  8. Chęć dołączenia do Akademii proszę kierować na kontakt@omnibet.pl.

  REGULAMIN SERWISU OMNIBET.pl

  §1. POSTANOWIENIA OGÓLNE.

  1. OMNIBET zarejestrowany jest w Wielkiej Brytanii i podlega jurysdykcji tego kraju.
  2. OMNIBET jest portalem pośredniczącym w sprzedaży typów pomiędzy expertami, a zarejestrowanymi użytkownikami serwisu - klientami.
  3. OMNIBET nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skuteczność typów sprzedawanych przez expertów.
  4. OMNIBET nie prowadzi działalność bukmacherskiej, nie zajmuje się przyjmowaniem zakładów wzajemnych, ani nie zachęca do korzystania z usług bukmacherskich. Nasza działalność ma charakter doradztwa sportowego. Korzystanie z naszych usług ma charakter dobrowolny.
  5. Nazwy firm bukmacherskich widoczne obok typów expertów mają na celu tylko i wyłącznie sprawdzenie wiarygodności kursu podanego przez experta z rzeczywistością.
  6. Pełne korzystanie z portalu wymaga rejestracji w serwisie. Każdy zarejestrowany użytkownik (expert i klient) zgadza się przestrzegać poniższy regulamin i akceptuje wszystkie jego punkty.
  7. W przypadku złamania zasad regulaminu zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje (usunięcie z serwisu) lub w przypadku poważnych naruszeń sprawa zostanie skierowana na drogę sądową.

  §2. ZASADY KORZYSTANIA Z SERWISU

  1. Portal może być używany jedynie do celów zgodnych z prawem w Wielkiej Brytanii oraz Unii Europejskiej.
  2. Z portalu mogą korzystać tylko osoby zamieszkujące kraje w których zakłady bukmacherskie są legalne.
  3. Użytkownicy portalu muszą być osobami pełnoletnimi.
  4. Rejestracja w serwisie jest darmowa.
  5. Dane osobowe oraz kontaktowe użytkowników serwisu (expertów i klientów) podane podczas rejestracji mogą być wykorzystywane jedynie do celów zgodnych z funkcjonowaniem serwisu. Zabrania się ich przetwarzania, upowszechniania i dystrybucji.
  6. Akceptując regulamin, użytkownik serwisu wyraża zgodę na otrzymywanie drogą meilową informacji dotyczących zmian w regulaminie, zmian w funkcjonalności portalu, a także promocji i reklam (w tym reklam innych serwisów współpracujących z OMNIBET.pl).
  7. Wszelkie wątpliwości, sytuacje sporne, skargi oraz reklamacje proszę kierować na adres e-mail podany w dziale KONTAKT.
  8. We wszystkich spornych aspektach ostateczna decyzja należy do właścicieli OMNIBET.pl

  §3. TYPY EXPERTÓW (PŁATNE TYPY).

  1. Expert zobowiązany jest do podawania regularnie typów na stronie OMNIBET.pl poprzez własny panel (zdalnie).
  2. Expert ustala sam cenę abonamentu, do której zostaje doliczona prowizja.
  3. Wynagrodzeniem experta jest suma sprzedanych przez niego abonamentów (bez prowizji).
  4. Wynagrodzenie wysyłane jest dwa razy w ciągu miesiąca (1-3 dzień oraz 15-17 dzień każdego miesiąca) na konto Skrill (moneybookers). Abonament rozliczany jest po jego upływie i przekazany w najbliższym okresie rozliczeniowym. W przypadku abonamentów dłuższych niż 1 miesiąc ich rozliczenie następuje po każdym zakończonym miesiącu.
  5. Expert może zmienić cenę abonamentu, ale jest zobowiązany do podania jej z minimum tygodniowym wyprzedzeniem.
  6. Każdy typ musi być podany przed jego rozpoczęciem.
  7. Każdy typ musi zawierać dokładny opis w którym znajdą się: data i godzina rozpoczęcia meczu, dyscyplina, kraj, poziom rozgrywkowy, mecz, rodzaj zakładu, kurs, stawka oraz bukmacher.
  8. Jeden typ może być zagrany maksymalnie za stawkę 10 jednostek. Nie można podawać tego samego typu kilkukrotnie.
  9. O ewentualnym zakończeniu współpracy z expertem, decydują właściciele OMNIBET.pl na podstawie osiąganych wyników przez experta.
  10. Typy rozliczane i sprawdzane są przez administratorów serwisu w ciągu 24h od ich podania przez experta.
  11. Expert deklaruje, że z chwilą podania typu w portalu staje się on własnością serwisu OMNIBET.pl.
  12. Expert zobowiązuje się do nie przekazywania typów sprzedawanych na portalu OMNIBET.pl osobom trzecim, w tym zwłaszcza na innych stronach internetowych.
  13. Expert zobowiązuje się do nie przekazywania typów innych expertów osobom trzecim, w tym zwłaszcza na innych stronach internetowych.
  14. Expert wyraża zgodę na wykorzystanie jego nicku do działań promujących portal. Każde działanie promocyjne wykorzystujące nick danego experta będzie wcześniej konsultowane z expertem.

  §4. JAK ZOSTAĆ EXPERTEM?

  1. Aby zostać Expertem należy wcześniej typować w Akademii.
  2. Akademia ma na celu zweryfikowanie umiejętności potencjalnych Expertów.
  3. Dołączenie do Akademii możliwe jest w przypadku posiadania potwierdzonej historii typów (warunek mile widziany).
  4. Minimalny okres typowania w Akademii to 1-2 miesiące (zależnie od posiadanej historii typów).
  5. O przeniesiu typera do Expertów lub zakończeniu współpracy decydują właściciele serwsiu Omnibet.
  6. Uczestnicy Akademii nie sprzedają abonamentów.
  7. Aktywne typy członków Akademii widoczne są tylko i wyłącznie dla Expertów oraz klientów, którzy mają aktywne abonamenty.
  8. Chęć dołączenia do Akademii proszę kierować na kontakt@omnibet.pl.

  §5. ZAKUP ABONAMENTU

  1. Aby móc wykupić abonament u expertów konieczne jest zarejestrowanie się na stronie OMNIBET.pl
  2. Zakup abonamentu ma charakter dobrowolny i nieprzymusowy.
  3. Kupującym nie przysługuje prawo do żadnych zwrotów kwoty wpłaconej na abonament jeśli expert przez okres trwania abonamentu przestrzegał regulaminu.
  4. Zwrot kwoty wpłaconej na abonament przysługuję tylko i wyłącznie w przypadku nieprzestrzegania regulaminu przez experta (np. zrezygnował z podawania typów w trakcie trwania abonamentu).
  5. Kupującym nie przysługuje prawo do jakichkolwiek roszczeń wobec OMNIBET.pl
  6. Kupujący zobowiązuje się do nie przekazywania uzyskanych odpłatnie informacji (typów) osobom trzecim, w tym zwłaszcza na innych stronach internetowych. W przypadku wykrycia takiego naruszenia klient zostaje usunięty z serwisu oraz nie przysługuję mu zwrot kwoty abonamentu.
  7. Dostęp do typów experta u którego klient wykupił abonament następuje najpóźniej 24h po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie.
  8. Klient nie płaci bezpośrednio do experta. Dzięki temu ma pewność, że expert dostanie wynagrodzenie jeśli spełni wszystkie warunki zawarte w regulamnie.

  Kontakt


  Komentarze Expertów

  Pliki Cookies: Serwis Omnibet.pl stosuje pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
  Aby korzystać z serwisu musisz zaakceptować Politykę Cookies.